AYT HAZIRLIK PROGRAMI

N

Özgüvenli Bireyler

N

Disiplinli Eğitim Planı

N

Evrensel Değerler

N

Başarılı Sonuçlar

HEMEN KAYIT OL

MİSYONUMUZ

Her öğrenci ayrı bir dünyadır eğitim felsefesinden yola çıkarak, onların içindeki değerleri toplumla paylaşmasına yardımcı olmayı amaçlıyoruz.

i

VİZYONUMUZ

Akademik kadromuz ve yenilikçi yönetim anlayışımız ile değer kattığımız öğrencilerimizin özgüvenli, ahlaklı ve lider nitelikli insanlar olmasını amaçlıyoruz.

s

HEDEFİMİZ

Biz öğrencilerimizin öz değerlerinin farkına varmasına yardımcı oluyoruz. Bilimsel tabanlı uluslararası bakış açısıyla onları yetiştirmeyi hedefliyoruz.

AYT Hazırlık Programı

Üniversite sınavları her öğrenci için oldukça kıymetli ve stresli olmaktadır. Her öğrenci bu sınavlar vasıtasıyla istediği bölümü okumak ister, gelecekteki mesleğinde mutlu olmak ister. Bu durum TYT AYT hazırlık programı sayesinde mümkün olmaktadır. Öğrenciler sırf puanı tuttuğu için istemediği bölümü okumak zorunda kalmayacaktır. Programa doğru şekilde uyarak, bilinmeyen ya da eksik kalınan derslerden yardım alınarak bu durum sağlanabilmektedir. Yalnızca istikrarlı olmak gerekir, yeteri kadar çalışıp emek vermek gerekir. Alınan destek sayesinde bu durum sağlanabilmektedir.

AYT Hazırlık Programının Çok Fazla Avantajı Bulunuyor

AYT hazırlık programı desteği birçok faydayı beraberinde getirmektedir. Bu programda özel ders alma durumu söz konusu olmaktadır. Anlaşılmayan dersler, konular işinde uzman öğretmenler tarafından öğrencilere öğretilmektedir.AYT sınavları için destek olmasının yanı sıra okul derslerine de yardımcı olmaktadır. Sınav sonuçlarının yüksek olması sağlandığı için ortalamada da artış söz konusu oluyor. Ortalamanın yüksek olması da üniversite sınavı sonuçlarını olumlu şekilde etkilemektedir. En önemli avantajlarından biri de özgüveni düşük olan, sınıf ortamında iletişim kuramayan öğrencilere rahatlıkla soru sorma imkanı vermesidir. Öğretmenler ile birebir iletişim şansı veriyor, anlaşılmayan konular beklemeden anlatılıyor. Bu avantajlardan sınava hazırlık sürecinde faydalanmak sizi sınava girecek olan arkadaşlarınızdan bir adım öne çıkarabilir.

Özel Dersler Dışında Verilen Grup Dersleri

AYT sınavları için özel grup dersleri bulunuyor. Bu grup dersleri de beraberinde birçok avantajı getiriyor. 6, 8, 12 kişilik ders grupları oluşturulabiliyor. Bu grup derslerinde ek olarak haftalık geri bildirim alma şansı bulunuyor, etüt programları oluyor, eğitim danışmanlığı sağlanabiliyor, AYT için özel deneme sınavları yapılıyor Bu hazırlık program oldukça yardımcıdır. Üniversite sınavını kazanmanız için emin adımlarla yürümeniz gerekiyor. Bu yolda size en doğru hizmeti Atabey’de bulabilirsiniz.

Özel Takviye Verilen Dersler

Özel dersler birçok kategoride verilmektedir. Bu kategorileri eksiğe göre tercih etmek gerekir. Fizik, Kimya, Biyoloji, Edebiyat, Matematik, İngilizce ve daha birçok kategoride ek ders alma şansı söz konusu olabiliyor. Öğretmenler her konuda eğitimli ve donanımlıdır. Değişen, eklenen, çıkarılan konular özenle takip edilir ve sınava hazırlık sürecinde herhangi bir problemle karşılaşılmaz.

ÇINAR EĞİTİM KURUMLARI İZMİR BORNOVA EVKA-3

İzmir’in en nezih ve sakin semtlerinden biri olan Evka-3’te yer alan kurumumuzda, tecrübeli öğretmen kadrosu ile, öğrencilerimizin eğitim-öğretim ve kişisel gelişim yolculuklarında yanlarında olup hedeflerine ulaştırıyoruz. 6-8 kişilik sınıflarımızda VİP eğitim sunmanın yanı sıra kişiye özel takip sistemimizle öğrencilerimize daha düzenli bir eğitim-öğretim hayatı kazandırmayı hedefliyoruz. Her hafta uyguladığımız deneme sınavları ile öğrencilerimizin eksiklerini tespit edip eksik oldukları konulara yoğunlaşmaya dikkat ediyoruz. Öğrencilerimizin her türlü istek, ihtiyaç ve taleplerini göz önünde bulundurarak onlara rahat bir ders çalışma imkânı sunuyoruz.

SINIFLARIMIZ

Öğrencilerimizin sağlığını önemsiyoruz! Sosyal mesafeye uygun, yüksek tavanlı geniş ve ferah sınıflarımızda, öğrencilerimize 6-8 kişilik VIP ve birebir eğitim imkânı sunuyoruz.

REHBERLİK SERVİSİMİZ

Rehberlik servisimizde sunduğumuz kişiye özel takip sistemi ile öğrencilerimizin deneme sonuçları, ders ve ödev takiplerini yapıyor ve okul derslerine de destek veren, kişiye özel programlar oluşturuyoruz. Yaptığımız kişilik envanterleri ile, öğrencilerimizi hedefleri ve istekleri doğrultusunda, kendilerini en iyi ifade edebilecekleri alanlara yönlendirmeyi hedefliyoruz. Öğrencilerimizin kendilerini eksik gördüğü konularda, soru çözüm saatleri ve birebir ders imkanları sunuyoruz. Öğrencilerimize yaratıcı drama dersleri de vererek, sosyal hayatlarında da aktif bireyler olmalarını sağlıyoruz. Velilerimizi, öğrencilerimizin her türlü gelişiminden haberdar ederek evde de öğrencimizin gelişimine destek veriyoruz.

SINAV ODAKLI ÇÖZÜMLER

Öğrencilerimizin eksiklerini görebilmek, sınav anındaki streslerini, süre sıkıntılarını çözebilmek ve gelişimlerini takip edebilmek adına her Pazartesi farklı kaynaklardan, farklı seviyelerde deneme sınavı uyguluyoruz. İşlenen konulardaki eksiklerin tespiti için her ay bir konu tarama sınavı uyguluyoruz. Kurumumuzda, öğrencilerimizin kendi gelişimlerini daha geniş bir kitle içinde takip edebilmesi amacıyla belirli yayınların Türkiye genelini kapsayan deneme sınavlarını uyguluyoruz. Bulunduğumuz koşullar gereği, online deneme sınavlarını da ihmal etmiyoruz.

KANTİN VE BAHÇEMİZ

Bina içerisinde bulunan kantinimiz öğrencilerimize sıcak bir mola imkânı sunmayı amaçlar. Bahçemiz binanın ön kısmında ve güvenlikli bir konumunda bulunup, sıcak havalarda öğrencilerimizin nefes alabileceği yeşil bir alandır.

Ne Kazanacaksınız?

N

Özgüven

N

Disiplin

N

Başarı

N

Hedef odaklı yaklaşım

N

Evrensel değerler

ATATÜRK NE DEMİŞ?

“”Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz.

Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.”


Mustafa Kemal Atatürk

WHATSAPP İLETİŞİM HATTI

Tüm soru ve fikirleriniz için Çınar Eğitim Kurumları Whatsapp hattımızdan yazabilirsiniz.

Sizin değerli görüş ve önerilerinizi bekliyoruz.

0505 650 15 57

 

 

Daha FazlaKAYIT OL